23 серпня 2021 року з нагоди Дня Державного Прапору України Посол України у Вірменії І.Д.Кулеба,
співробітники Посольства України в Республіці Вірменія та члени їх сімей,
а також члени української громади Вірменії взяли участь у церемонії урочистого підняття
Державного Прапору України на території української дипустанови
