• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • հայերեն
Про вибори Президента України та народних депутатів України
Опубліковано 30 жовтня 2018 року о 14:22

Шановні Українці!

 

У відповідності до Конституції України, Закону України «Про вибори Президента України» та Закону України «Про вибори народних депутатів України»у 2019 році в Україні відбудуться президентські та парламентські вибори.

Так, на 31 березня 2019 року заплановані чергові вибори Президента України. Парламентські вибори повинні відбутися 27 жовтня 2019 року.

Кожний громадянин України, який на момент голосуваннядосяг або  досягне вісімнадцятирічного віку та постійно або тимчасово перебуває за її межами, має право прийняти участь у загальному таємному голосуванні та обрати майбутню Голову держави, який керуватиме нашої країною наступні п’ять років.

З метою реалізації конституційного виборчого права українських громадян, на території Республіки Вірменія діятиме закордонна виборча дільниця, розташована в Посольстві України, яка зможе прийняти громадян України, не байдужих до долі країни та віддати свій голос за долю нашої Батьківщини.

 

 

Голосування громадян України за кордоном

 1.     Дати проведення виборів:

 

Вибори Президента України – 31 березня 2019 року;

Вибори народних депутатів України – 27 жовтня 2019 року.

 2.     Місце проведення виборів та контактні данні закордонної виборчої дільниці:

 

Посольство України в Республіці Вірменія

 

Адреса: 0037, м. Єреван, Арабкір, 29 вулиця, буд. 5/1

 

Телефон консульського відділу (для отримання консультацій):

+37410-25-65-41

 

 3.     Реалізація права голосу громадянами України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів на території Республіки Вірменія

 

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки та проведення виборів на території Республіки Вірменія, реалізує своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території Вірменії, а також перебування або неперебування на консульському обліку в закордонній дипломатичній установі України (виключення – особи, визнані судом недієздатними).

 

Для реалізації свого виборчого права необхідно:

 

- бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці;

- особисто прибути на закордонну виборчу дільницю в день голосування;

- мати при собі документ, який підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня:

-         паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-         дипломатичний паспорт;

-         службовий паспорт.

 

Порядок включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці

 

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадяни України, які постійно або тимчасово проживають за її межами, можуть:

 

1)    У будь-який зручний для себе час:

 

-         особисто подати до Посольства України в Республіці Вірменія заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців);

 

-         звернутися особисто або надіслати документи поштою для поставки на консульський облік (рекомендований спосіб включення до списку виборців).

 

 

2)    Безпосередньо під час виборчого процесу:

 

-         не пізніш як за 5 днів до дня голосування, особисто подати до дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей, у т. ч. невключення, до попереднього списку виборців.

 

УВАГА! Якщо громадянин України перебуватиме під час проведення виборів на території Вірменії не тривалий час (як приклад – туристична поїздка), він може бути включений до списку виборців на закордонній виборчій дільниці шляхом особистої подачі заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси (не пізніш як за 5 днів до дня голосування) до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою в Україні або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що заяви про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси Посольством або дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ! Ця процедура може бути здійснена лише тільки на території України!

 

        

 

 4.     Перевірка змісту своїх персональних даних у державному реєстрі виборців

 

Для того, щоб дізнатися, чи включено громадянина до Державного реєстру виборців та перевірити правильність вказаних в реєстрі особистих даних виборця (прізвище, ім’я, по батькові, виборча адреса) можна скористатись онлайн-сервісом «Особистий кабінет виборця» на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для цього необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит, відповідь на який буде надано протягом доби на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Також, виборець, який проживає або перебуває на території Вірменії, може особисто звернутися до Посольства України в РВ з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно набули громадянства України).

 

 

Шановні громадяни України, не залишайтесь байдужими! Заздалегідь подбайте про своє включення до списку виборців, прийдіть на голосування та скористайтесь своїм конституційним виборчим правом, оскільки тільки разом ми зможемо зробити впевнений крок у щасливе майбутнє заради добробуту нашої країни!

 

З повагою,

Посольство України в Республіці Вірменія

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux