14 вересня 2021 року у Єревані під головування Міністерки соціальної політики України М. Лазебної та Міністра економіки Вірменії В. Керобяна відбулося восьме засідання Спільної міжурядової українсько-вірменської комісії з питань економічного співробітництва, у ході якого було обговорено практично увесь спектр питань взаємодії в економічній сфері та визначено перспективні напрямки співпраці в торгівлі, енергетиці, сільському господарстві, промисловості, транспорті, цифровій трансформації, освіті і науці, медицині, туризмі та ін.
Також домовлено опрацювати питання проведення двосторонніх бізнес-форумів, більш активно брати участь у виставково-ярмаркових заходах сторін, тощо.
За підсумками засідання Комісії підписано Протокол.
У ході засідання також було підписано Меморандум про співробітництво у сфері регулювання телерадіомовлення між Національною радою з питань телебачення і радіомовлення України та Комісією з питань телебачення і радіо Республіки Вірменія.




