• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • հայերեն
Посол України в Республіці Вірменія І.П.Кухта взяв участь у відкритті найдовшої в світі канатної дороги в Сюнікському регіоні Вірменії
Опубліковано 16 жовтня 2010 року о 11:05

16 жовтня 2010 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Вірменія І.П.Кухта взяв участь у відкритті найдовшої в світі канатної дороги в Сюнікському регіоні Вірменії, прокладеної до визначної пам’ятки 9 століття – монастирського комплексу Татев.

В церемонії відкриття реверсної канатної дороги, довжина якої складає 5,7 км, брали участь президент Вірменії С.Саргсян, прем’єр-міністр Т.Саркісян, Католікос Всіх вірмен Гарегін ІІ, представники дипломатичного корпусу, бізнесових структур РВ та інших країн. Близько 700 гостей були присутні на цій події в Татеві .

Будівництво канатної дороги відбулося в рамках програми „Відродження Татева”, яку реалізує „Фонд національної конкурентноспроможності Вірменії”, очолюваний прем’єр-міністром Т.Саркісяном. Мета програми створення туристичного центру в одному з дивовижних історичних регіонів країни, який стане ще одним місцем відпочинку для іноземних туристів і жителів Вірменії.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux