Посольство України в Республіці Вірменія

Київ 06:20

Зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Вірменія П.Литвина з Почесним консулом України в Гюмрі С.Саакяном

19 липня, 10:01

18 липня 2019 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Вірменія Петро Литвин прийняв Почесного консула України в Гюмрі Соса Саакяна.

Під час зустрічі Петро Литвин поінформував співрозмовника про останні розвитки у внутрішньополітичній ситуації в Україні в контексті майбутніх парламентських виборів, результати діяльності тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Сході Укураїни, поточний стан двосторонніх відносин між Ураїною та Вірменією тощо.

Глава української закордонної дипломатичної установи та Почесний консул України обговорили можливості поглиблення українсько-вірменських відносин, перш за все, в економічній та культурно-гуманітарній сферах.

За підсумками зустрічі були окреслені подальші спільні кроки та досягнуто домовленостей щодо започаткування та реалізації у другій половині 2019 року окремих іміджевих проектів у м.Єреван, а також активізації зусиль Посольства України у Вірменії та Почесного консула України в Гюмрі з метою поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Вірменією.