Посольство України в Республіці Вірменія

Київ 06:21

Шановні громадяни України

11 липня, 17:36

Шановні громадяни України,

        

         У відповідності до Конституції України, Закону України «Про вибори народних депутатів України» та Указу Президента України від 21.05.2019 №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», 21 липня 2019 році в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

         Громадяни України, включені до списку виборців, матимуть змогу прийняти участь в голосуванні на території Республіки Вірменія на закордонній виборчій дільниці   № 900015, яка розташована у приміщенні Посольства України а Республіці Вірменія за адресою: м. Єреван, Арабкір, 29 вул., буд. 5/1.

Для реалізації свого виборчого права в день голосування необхідно:

ü особисто прибути на закордонну виборчу дільницю в день голосування;

ü мати при собі документ, який підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня:

-         паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-         дипломатичний паспорт;

-         службовий паспорт.

         Звертаємо увагу, що жоден інший документ (внутрішній паспорт, посвідчення водія, дозвіл на проживання у Республіці Вірменія тощо) не є підставою для отримання виборчого бюлетеня (навіть за умови включення особи до списку виборців).

      УВАГА! Якщо громадянин України перебуватиме під час проведення виборів на території Республіки не тривалий час (як приклад – туристична поїздка), він може бути включений до списку виборців на закордонній виборчій дільниці шляхом особистої подачі заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси (не пізніш як за 5 днів до дня голосування) до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою в Україні або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що заяви про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси Посольством або дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ! Ця процедура може бути здійснена лише тільки на території України!

У разі виникнення додаткових питань, можна звернутись до Посольства України в Республіці Вірменія або дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці №900015 за телефоном: +37410 25 65 41.