Посольство України в Республіці Вірменія

, Київ 14:44

Співробітники Посольства України в Республіці Вірменія взяли участь у міжнародній конференції "Південний Кавказ і міжнародна безпека"

23 червня 2017, 10:29

15-16 червня 2017 року співробітники Посольства України в Республіці Віврменія взяли участь у 16-й міжнародній конференції «Південний Кавказ і міжнародна безпека», що відбулася в м. Агверан, Вірменія. До проведення заходу долучилися провідні експерти з України, Вірменії, Бельгії, Грузії, Росії, Туреччини і ФРН, а також глави і представники дипломатичних місій Великобританії, Грузії, ЄС, Польщі, Болгарії та ін.

Учасники конференції обмінялися думками стосовно Нагірно-Карабахського врегулювання, ситуації навколо України, зокрема анексії Росією АР Крим та її вторгнення у східні області нашої держави, стану реалізації програми «Східного партнерства» тощо.

В цілому, українська тематика була однією з центральних протягом усіх сесій конференції, під час яких провідні вірменські та європейські експерти наголосили на всебічній підтримці України в умовах російської агресії стосовно нашої держави.