Посольство України в Республіці Вірменія

, Київ 15:09

26 квітня 2016 року співробітники Посольства України в Республіці Вірменія взяли участь у заходах з нагоди 30-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2016, 15:20

26 квітня 2016 року співробітники Посольства України в Республіці Вірменія спільно з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь у заходах з вшанування пам’яті загиблих та висловлення шани і вдячності учасникам ліквідації наслідків  Чорнобильської катастрофи.

На  заході також були присутні представники Уряду РВ, міської адміністрації, української громади та місцевої інтелігенції. 

 У церкві «Святої Трійці» було проведено молебень з вшанування пам’яті загиблих під час катастрофи. Відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятної плити.

В кінотеатрі «Аястан» проведено урочистий захід з нагородження ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Представниками хору федерації українців у Вірменії «Дніпро»  та місцевих творчих колективів організовано концерт-реквієм.

У виступі перед учасниками заходу Тимчасовий повірений у справах України в РВ І.Загородний висловив слова глибокої вдячності учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та  поінформував присутніх про наявні складнощі з подолання наслідків цієї трагедії в умовах протидії російській агресії.